House Of Night Romania

Fii Binecuvantat! Bine ai venit pe forumul House Of Night Romania, noul forum dedicat seriei Casa Noptii scrisa de P.C. si Kristin Cast! Inregistreaza-te acum si vei putea vorbi cu ceilalti membrii despre personajele tale favorite din serie, autoare sau chiar participa la RPG. Ce mai astepti?

Cel mai apropiat loc de Casa Noptii, Tusla, Oklahoma! Vino sa fii Insemnat!

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Garajele

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CoralineLine10
Anul III
Anul III

Puncte : 7815
Data de inscriere : 19/01/2011
Stare de spirit : in love

MesajSubiect: Garajele   Sam 12 Feb 2011, 02:03

Coraline fugea spre Porscheul ei.Cand sa intre in masina, vazuse pe geam, un om.Oare cine?Se duse in spatele garajului si trase cu ochiul.O femeie.Foarte ciudata.Avea farul drept , negru si murdar.Ochii ei caprui si mari straluceau de rautate.Coraline isi impreunase mainile.Apa, protejeaza-ma de acel spirit.Simt ca nu e de bine.Nori de ploaie venisera si a inceput sa picure.Femeia a inceput sa strige, chiar sa urle.Coraline iesise sa vada ce s-a intamplat.Femeia.S-a dizolvat precum sarea.

Coraline sunase la primul numar care-l gasise.Stefan.In spatele garajului.O femeie.Cred ca e fantoma.
Deodata, timpul incremenise.Coraline ramase nemiscata.Picurii ploii pluteau in aer.O pasare statea nemiscata.Nu puteai decat sa gandesti , sa privesti.Stefan se apropria de ea.
Stiu.Am oprit timpul.Mi-a fost prea frica sa nu patesti ceva.Timplule, re-iati cursul, normal.Coraline putea sa respire.Stefan?Cum ai putut?Trebuie sa ii zicem lui Nefert de ce am vazut eu.Ceva nu e de bine.Coraline se asezase pe jos, lipita de masina ei Porsche.Acum, unde mergi?In oras, ma intalnesc cu Chole.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Garajele
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
House Of Night Romania :: RPG :: Casa Noptii :: Curtea-
Mergi direct la: